Zpět na úvodní stranu » Zázemí / Pronájem zázemí

PRONÁJEM ZÁZEMÍ RACING TEAMU

 

Aktivity Action Racing Teamu se specializují na oblast motoristického sportu. V čele společnosti stojí Martin Jansa, úspěšný podnikatel a závodní jezdec. Mezi jeho úspěchy patří vítězství Carbonia Cupu, kategorie A9, Porsche Alpenpokal GT Challenge a dvojnásobné vítězství v Drift Challenge Austria.

Mezi další aktivity našeho závodního teamu patří pronájem závodní techniky. Závodní techniku naší stáje si můžete pronajmout k různým závodům, ale i jiným akcím.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA
za kompletní pronájem na celý víkend
100 000 Kč + doprava, catering a hostesky

Náš tým disponuje rozsáhlým zázemím poskytujícím naprosté pohodlí pro relaxaci či zábavu a to včetně ubytování ať už v karavanech nebo v obytném voze. Centrem zázemí je závodní kamion s návěsem, vlastní catering, stan pro odpočinek vybavený mimo jiné aparaturou, televizí, videoprojekcí, barem, barevným LED osvětlením, takže je vhodný i pro party se sponzory a přáteli týmu. Střechu našeho závodního kamionu lze využít jako tribunu a to včetně bazénu, který je na ní umístěn. Nedbáme však jen o pohodlí jezdců, ale také o plnohodnotné zázemí pro naše vozy, pro které je připraven také samostatný stan, kde je veškeré vybavení nezbytné pro jejich údržbu a opravu, včetně TV napojené na kamerové systémy závodních drah a jejich časomíry.

Možnosti pronájmu

Závodní kamion s návěsem
- pojme čtyři závodní auta, ložnice pro šest osob. Součástí je pochozí tribuna.

 

PŘEDSTAVUJEME
NAŠE PILOTY

Martin Jansa

Michael Vorba

David Klar

Michal Petrů

PŘEDSTAVENÍ KALENDÁŘE ACTION RACING MANIA 2017